Levné ubytování blízko centra Chomutova

Ubytování „Pražská“ se nachází na Pražské ulici ,kousek od zastávky autobusu „U pekárny“. V blízkosti se nachází centrum města, kde je obchodní centrum, náměstí , knihovna ,městský park , muzea , atd.
Nabízíme levné krátkodobé ,ale i dlouhodobé ubytování . Je svým charakterem určena k ubytování různých stavebních firem, dělníků a řemeslníků, ale také turistů, cykloturistů nebo návštěvníků sportovních a kulturních akcí. 
Ubytovna je vybavena jednoduchým standardním nábytkem, má výbornou dopravní dostupnost, kterou zajišťuje ideální poloha v centru Chomutova. Kapacita ubytovny činí 30 lůžek. V nabídce máme jednolůžkové ,dvoulůžkové a třílůžkové pokoje. Celkem 11 pokojů .

K užití jsou zde tři sociální zařízení (WC, koupelna) pro osm pokojů .V podkroví se nachází tři pokoje s vlastním sociálním zařízením. 

Součástí vybavení pokoje je lednice, varná konev ,umyvadlo. Na pokojích není TV .Můžete si přivézt svou vlastní. Dále je možnost připojení k internetu (WIFI) ZDARMA. Lze využít společné kuchyňky ,kde je el. sporák, mikrovlnka a automatická pračka. Parkování je zdarma ve dvoře pod dozorem kamer.

 Vytvořte si s Mozello web nebo e-shop.

Rychle, snadno a bez programování.

Nahlásit porušení pravidel Podrobnosti